Gmina Tarnowo Podgórne dla seniorów [FILM]

Gmina Tarnowo Podgórne dla seniorów [FILM]

Data publikacji: 2019-07-06

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego opisującego niektóre formy wsparcia seniorów, jakie funkcjonują w Gminie Ternowo Podgórne.

Materiał powstał przy okazji zorganizowanych w Pałacu Jankowice w październiku 2018 roku I Pałacowych Targów Senioralnych. Targi stanowiły formę prezentacji oferty oraz inicjatyw adresowanych do seniorów w Gminie Tarnowo Podgórne. W jednym czasie, w jednym miejscu, spotkali się przedstawiciele kół i klubów seniora (Koło Emerytów i Rencistów w Lusowie, Klub Seniora w Sadach, Klub Seniora w Rumianku, Koło Seniora w Przeźmierowie, Klub Seniora w Baranowie, Klub Seniora w Tarnowie Podgórnym, Klub Seniora „Senio-Rita” w Lusówku, Koło Seniora w Kokoszczynie), Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Tarnowskiego Centrum Senioralnego. Stoiska wypełniły kroniki, prace, pyszności własnoręcznie przygotowane, prezentacje, uśmiechy i rozmowy.

Źródlo: Pałac Jankowice, Gmina Tarnowo PodgórneDo prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]