Senioralna Potańcówka na Wolnym - Poznań

Senioralna Potańcówka na Wolnym - Poznań

Data publikacji: 2019-08-28

Największe hity zespołu Bogdan Trojanek & Terne Roma zabrzmią we wrześniu na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Tegoroczna senioralna "Potańcówka na Wolnym" będzie okazją do dobrej zabawy w rytmie muzyki lat 60., 70. i 80.

Potańcówka na Wolnym odbędzie się w tym roku 8 września w godz. 16-20.00 na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Na poznańskich seniorów czekać będzie wiele niespodzianek i konkursów oraz drobny poczęstunek. Gwiazdą wieczoru będzie Bogdan Trojanek z zespołem Terne Roma, który zagra swoje największe hity.

Bezpłatne wejściówki na to wydarzenie będzie można rezerwować - aż do ich wyczerpania - 28 sierpnia od godz. 14 pod numerem tel. Biura Poznań Kontakt: 61 646 33 44 (po połączeniu należy wybrać 0 lub 1, a następnie 0). Należy przy tym podać numer Karty Seniora - "Poznańskiej Złotej Karty" oraz swoje imię i nazwisko.

Jedna osoba w wieku 60+ może zarezerwować maksymalnie dwie pojedyncze wejściówki, które odebrać będzie można 4 września w Centrum Inicjatyw Senioralnych (przy ul. Mielżyńskiego 24), w godzinach 8-16. Karta Seniora potrzebna będzie zarówno przy odbiorze darmowych biletów, jak i przy wejściu na zabawę (minimum jedna karta na dwie osoby).

Seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w potańcówce, mogą je przekazać wyłącznie innym osobom w wieku 60+, posiadającym Kartę Seniora - "Poznańską Złotą Kartę".

Źródło: www.poznan.plDo prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]