Mikrogranty dla seniorów z Poznania!

Mikrogranty dla seniorów z Poznania!

Data publikacji: 2019-10-04

Stowarzyszenie PISOP szuka aktywnych seniorów z Poznania z ciekawymi pomysłami. Na projektodawców czekają granty do 1500 zł. Czasu jest niewiele, gdyż projekty muszą zakończyć się do 15 grudnia br.

Można pozyskać do 1 500 zł m.in. na warsztaty z ciekawymi ludźmi, spotkania w klubach seniora, spotkania okolicznościowe, konferencje, szkolenia oraz zajęcia z dziećmi i młodzieżą w ramach podejmowania działań międzypokoleniowych.

Projekty muszą być realizowane w okresie 01.11 – 15.12.2019 r.

Wystarczy zebrać grupę 3 aktywnych Seniorów (60 lat lub powyżej), mieszkających i działających na terenie Miasta Poznania i przygotować swój pomysł na projekt, a następnie opisać go w formularzu dostępnym na http://pisop.org.pl/konkurs-mikrogranty-dla-seniorow/ oraz w siedzibie C.A.M.P – Chwaliszewo 75 i złożyć go w Konkursie.

Ofertę można złożyć:

a) na adres mailowy: mikrograntydlaseniorow@pisop.org.pl

lub

b) w Centrum Aktywnych Mieszkańców w Poznaniu na ul. Chwaliszewo 75 prowadzonym przez Centrum PISOP w wersji papierowej – osobiście lub drogą pocztową/kurierem (decyduje data wpłynięcia do Centrum).

Nabór ofert prowadzony jest w trybie ciągłym do wyczerpania środków finansowych w okresie 03.10-15.11.2019 r. (do godziny 15.00, z uwzględnieniem + 5 minut).

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Konkurs Mikrogranty dla Seniorów jest realizowany w ramach projektu pn. „Senioralne potyczki” finansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania.

Więcej informacji pod numerem: 534 205 699, 61 851 91 34 lub mailowo : mikrograntydlaseniorow@pisop.org.pl oraz na stronie http://pisop.org.pl/konkurs-mikrogranty-dla-seniorow/

Źródło: www.pisop.org.plDo prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]