Oaza Miłości dla seniorów

Oaza Miłości dla seniorów

Data publikacji: 2019-11-06

16 listopada poznańscy seniorzy mogą wziąć udział w wyjątkowej imprezie tanecznej w Strzeszynku. Zabawę poprowadzi Marta Manowska, znana m.in. z programu "Sanatorium miłości". Zapisywać się można do końca października.

Impreza taneczna w restauracji "Oaza" może być doskonałą okazją, by poznać przyjaciela lub przyjaciółkę na długie lata.W potańcówce mogą wziąć udział samotni poznaniacy, którzy przekroczyli 65 lat oraz samotne poznanianki w wieku 60+. Aby się zapisać, należy do 8 listopada wysłać zgłoszenie mailem na adres oaza@strzeszynek.pl lub pocztą tradycyjną (na adres: restauracja Oaza, ul. Koszalińska 15, 60-480 Poznań). Uwaga - liczy się data doręczenia listu.

Każde zgłoszenie musi mieścić się maksymalnie na jednej stronie A4 i zawierać zdjęcie seniora lub seniorki, PESEL, adres i telefon oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby kwalifikacji. Niezbędna jest też krótka informacja o wykształceniu, zainteresowaniach i dotychczasowej aktywności zawodowej kandydatów. Organizatorzy proszą również o krótkie uzasadnienie, dlaczego senior lub seniorka chcą wziąć udział w wydarzeniu.

Osoby zakwalifikowane do udziału w zabawie otrzymają informację najpóźniej do 10 listopada. Zabawa jest płatna - seniorzy, którzy wezmą w niej udział, muszą wpłacić 20 zł na podany przez organizatorów rachunek bankowy. W zamian mogą liczyć na ciepły posiłek podczas potańcówki, zimny bufet i doskonałą oprawę muzyczną.

Więcej informacji oraz regulamin zabawy można znaleźć na stronie internetowej: http://strzeszynek.pl/. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Europejskie Forum Sztuki na zlecenie Teatru Muzycznego w Poznaniu.

www.poznan.plDo prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]