Spotkanie dotyczące problematyki starszych mieszkańców gminy Czerwonak

Spotkanie dotyczące problematyki starszych mieszkańców gminy Czerwonak

Data publikacji: 2021-06-16

W nawiązaniu do założeń Gminnego Programu na rzecz Starszych Mieszkańców Gminy Czerwonak, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do współtworzenia spotkania dotyczącego problematyki starszych mieszkańców gminy Czerwonak. Liczymy na udział przedstawicieli gminnej społeczności tj. Urzędu Gminy, jednostek podległych, placówek służby zdrowia, organizacji społecznych, jak również osób indywidualnych zainteresowanych podjęciem tematu polityki społecznej wobec seniorów. Swoją obecność zapowiedział Wójt Gminy Czerwonak Pan Marcin Wojtkowiak.

Mając wiedzę, iż w ostatnim roku, tak szczególnym z uwagi na epidemię, liczne grupy formalne i nieformalne angażowały się w niesienie wsparcia osobom starszym, chcemy utworzyć forum wymiany doświadczeń, spostrzeżeń, wniosków.

Spotkanie odbędzie się w piątek 25 czerwca br. o godz. 14, w Sali sesyjnej ul. Leśna 6 w Czerwonaku.

Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w dyskusji poprzez przygotowanie krótkiego wystąpienia. Każdy głos może przyczynić się do nakreślenia kierunków działań na rzecz seniorów w gminie Czerwonak.

Z powodów organizacyjnych wymagane jest wcześniejsze zadeklarowanie swojego przybycia.

Zgłoszenia do czwartku 21 czerwca br. przyjmuje i informacji udziela Sekcja usług opiekuńczych i pomocy instytucjonalnej GOPS.

Kontakt:

Anna Szafrańska, tel. kom. 669 977 681
e-mail: szafranska@gopsczerwonak.pl
tel. stacjonarny GOPS 61 812 14 88

Źródło: www.czerwonak.plDo prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]