Oborniccy seniorzy świętowali!

Oborniccy seniorzy świętowali!

Data publikacji: 2021-10-25

We wtorek, 19 listopada w Obornickim Ośrodku Kultury seniorzy z Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów uczczili wyjątkowe święto – Dzień Seniora.

„W czasie pandemii życie seniorów nie było usłane różami. Brak możliwości spotkań, niepewność oraz troska o zdrowie najbliższych i swoje własne to codzienność, z którą przyszło się zmierzyć bez zapowiedzi. Dlatego też takie spotkania, jak Dzień Seniora są szczególnie ważne. To tu w rodzinnej atmosferze beztroski, wzajemnej sympatii i domowego ciepła można choć na kilka chwil zapomnieć o otaczającej rzeczywistości” – podkreślał Burmistrz Obornik Tomasz Szrama

Były gratulacje, życzenia, artystyczne prezentacje oraz okazje do rozmów i wspomnień. Uroczystość była także okazją do uhonorowania tegorocznych jubilatów.

Spotkanie uatrakcyjniły występy muzyczne Zespołu Śpiewaczego „Sonata” oraz grupy „Ten Moment” w której skład wchodzili Marcin Samolczyk, Lech Faron oraz Łukasz Ból.

Źródło: www.seniorzy.oborniki.plDo prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]