Film o bezpieczeństwie seniorów w internecie [WIDEO]

Film o bezpieczeństwie seniorów w internecie [WIDEO]

Data publikacji: 2021-12-12

Zapraszamy do zapoznania się z edukacyjnym materiałem filmowym dotyczącym bezpieczeństwa seniorów w internecie. Materiał powstal w ramach projektu CYFROWY SENIOR.

Projekt „CYFROWY SENIOR – Program edukacji cyfrowej seniorów w Metropolii Poznań i Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej” polega na organizacji dwudniowych warsztatów edukacji cyfrowej, wsparciu zdalnym w formie CYFROWEGO POGOTOWIA DLA SENIORÓW oraz wsparciu dodatkowym w postaci przygotowania poradników dla seniorów. Poniżej prezentujemy materiał filmowy powstały w celu edukacji cyfowej osób w wieku senioralnym.

Projekt pt. „CYFROWY SENIOR – Program edukacji cyfrowej seniorów w Metropolii Poznań i Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej” jest dofinansowany ze środków Programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]