ANKIETA POTRZEB SENIORÓW W METROPOLII POZNAŃ - EDYCJA 2022

ANKIETA POTRZEB SENIORÓW W METROPOLII POZNAŃ - EDYCJA 2022

Data publikacji: 2022-11-08

Serdecznie zachęcamy wszystkich seniorów z terenu aglomeracji poznańskiej do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym potrzeb osób 60+. Ankieta została opublikowana na metropolitalnym portalu konsultacji społecznych prowadzonym przez Stowarzyszenie Metropolia Poznań.

Badanie dotyczy takich zagadnień, jak dostrzegane deficyty w lokalnym środowisku, zainteresowania seniorów, potrzeby w zakresie usług dla seniorów czy kompetencji cyfrowych.

Ankieta jest w pełni anonimowa. Wyniki ankiety zostaną wykorzystane m.in. przez członków RAD SENIORÓW z terenu aglomeracji poznańskiej i w przyszłości pomogą w realizacji przedsięwzięć dopasowanych do potrzeb seniorów.

Ankieta jest indywidualna - jedno wypełnienie dotyczy poglądów jednej osoby. W związku z internetowym charakterem ankiety w sposób szczególny zwracamy się o wsparcie seniorów w wypełnieniu formularza np. w ramach zajęć prowadzonych w domach/klubach seniora.

Ankieta została przygotowana w związku z realizacją projektu pt. "DziałaMY dla klimatu!" finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

LINK DO ANKIETY:

https://www.konsultacje.metropoliapoznan.pl/articlesView,848,31,ANKIETA-POTRZEB-SENIOROW-W-METROPOLII-POZNAN---EDYCJA-2022,PL

Z góry dziękujemy za wsparcie w realizacji badania.Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]