Senioralny Poznań - styczeń 2021

Senioralny Poznań - styczeń 2021

Data publikacji: 2021-01-13

Zapraszamy do zapoznania się ze styczniowym numerem miesięcznika informacyjnego dla poznańskich seniorów. „Senioralny Poznań” wydawany jest przez Wydawnictwo Miejskie Posnania we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych oraz Miejską Radą Seniorów.

W miesięczniku publikowane są informacje na temat usług w ramach pakietu Poznań Viva Senior, inwestycji dedykowanych ososbom w wieku 60+, informator teleadresowy, nowości z Poznańskiego Archiwum Historii Mówionej oraz rozmowy z aktywnymi seniorami (przygotowywane we współpracy z Miejską Radą Seniorów).

W każdym numerze miesięcznika ukazuje się Tytka Seniora - dodatek przygotowywany przez Centrum Inicjatyw Senioralnych, w którym można znaleźć informacje na temat oferty poznańskich instytucji i firm skierowanej do seniorów. Kina, teatry, zajęcia rekreacyjne, opieka medyczna, porady, wycieczki i spacery, zwiedzanie, to tylko część bogatego programu Tytki. W czasie epidemii koronawirusa na łamach Tytki Seniorzy znajdą sporo przydatnych informacji m.in. na temat wsparcia, jakie oferuje miasto.

Numer do pobrania w pliku PDF:

(dzięki pobraniu elektronicznego wydania „Senioralnego Poznania” zyskujesz możliwość wydruku plików lub powiększenia ich rozmiaru, podczas przeglądania na komputerze)

Numer: STYCZEŃ 2021 - Pobierz TUTAJDo prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]