Raporty merytoryczne

Raporty merytoryczne

Data publikacji: 2020-03-03

Zapraszamy do zapoznania się z RAPORTAMI MERYTORYCZNUMI opracowanymi w 2019 roku w ramach projektu "Czas na seniora w Metropolii Poznań i Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej" finansowanego ze środków Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020 oraz środków własnych Stowarzyszenia Metropolia Poznań i Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska.

Poniżej prezentujemy trzy raporty merytoryczne dotyczące potrzeb seniorów, usług dla seniorów oraz dobrych praktyk w zakresie aktywizacji i wsparcia osób 60+.

Raport - "Potrzeby seniorów w Metropolii Poznań” - PDF (1.0 MB)

Raport - "Baza usług dla seniorów w Metropolii Poznań” - PDF (1.3 MB)

Raport - "Baza dobrych praktyk w zakresie aktywizacji i wsparcia seniorów w Metropolii Poznań" - PDF (4.1 MB)

Przygotowanie dokumentów było poprzedzone kompleksowymi badaniami ankietowymi przeprowadzonymi w środowisku seniorów oraz przy współpracy samorzadów Metropolii Poznań.


Więcej informacj i projekcie "Czas na seniora w Metropolii Poznań i Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej" można znaleźć w raporcie podsumowującym przedsięwzięcie na terenie Metropolii Poznań:

Raport z realizacji projektu "Czas na seniora" w Metropolii Poznań w 2019 roku - PDF (9.3 MB)Do prawidłowego funkcjonowania portalu używane są pliki cookies. Korzystając z portalu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej o Polityce Prywatności [X]